kontakty

mL-e-mail: mladilekarnici@gmail.com

Předsednictvo sdružení

PharmDr. Antonín Svoboda (předseda),  e-mail: toniksvoboda(at)seznam.cz

Farmaceutickou fakultu v Hradci Králové jsem absolvoval v roce 2006. Pracuji v privátní nezávislé lékárně ve Znojmě, od roku 2008 jako její provozovatel. V roce 2010 jsem se podílel na založení občanského sdružení Mladí Lékárníci a v letech 2010-2011 jsem byl členem Představenstva ČLnK. Mojí snahou je podílet se na rozvoji lékárenství odborným směrem, které bude vstřícné a individualizované k jednotlivým pacientům. Rád bych, aby se mladí lékárníci zapojovali do utváření našeho oboru a rozvíjeli pozitivní hodnoty.

PharmDr. Pepa Vaníček (místopředseda), e-mail: pepa.vanicek(at)gmail.com

Faf UK jsem absolvoval v roce 2006, teď pracuju v soukromé lékárně v Liberci. Jsem členem Redakční rady doporučených postupů pro konzultační činnost v lékárnách. Konzultační činnost se snažím uvádět do praxe v naší lékárně. Mladým lékárníkům se starám o grafický design a tyhle stránky. Když budete mít jakékoli náměty či připomínky, napište, budu rád!

PharmDr. Aleš Novosád, e-mail: novosad(at)lekarnici.cz

V roce 2008 jsem vystudoval Farmaceutickou fakultu UK v Hradci Králové. Od téhož roku jsem nastoupil do veřejné lékárny malého řetězce v Praze. Od dubna 2015 působím na část pracovního úvazku na pozici odborného konzultanta České lékárnické komory. Do předsednictva Mladých lékárníků jsem kandidoval z důvodu možné spolupráce České lékárnické komory a Mladých lékárníků. Dostupnost informací, podílení se na společných zájmech a tématech se zaměřením na obyčejného lékárníka a pacienta – do tohoto směru budou směřovat mé aktivity v následujícím dvouletém období. Při jakýkoliv dotazech mě neváhejte kontaktovat.

Mgr. Ondřej Krenk

Mgr. Jakub Weber, e-mail: jakub.weber(at)email.cz

Absolvent Farmaceutické fakulty v Hradci Králové, v současnosti zaměstnanec privátní lékárny v Havlíčkově Brodě a student magisterského programu Ekonomika a management Vysoké školy ekonomické se specializací na management zdravotnických služeb. Už během studia se zajímal o to jakým způsobem funguje zdravotnictví nejen v Čechách, ale i ve světě, proto se angažoval do několika neziskových asociací nejprve na lokální, potom národní a nakonec i nadnárodní úrovni a nejčerstvěji i do Mladých lékárníků. Jeho vizí a cílem s kterým kandidoval je, aby společnost začala vnímat lékárníky jako odborníky na léčiva a lékovou terapii, k čemuž bude směřovat své aktivity i aktivity sdružení.

Revizní komise

PharmDr. Dalibor Černý, PhD.

Mgr. Jana Mohoutová, e-mail: jana.mohoutova(at)gmail.com

Po absolvování Farmaceutické fakulty v Hradci Králové v roce 2007 jsem nastoupila do veřejné lékárny v Praze. V roce 2011 jsem se jako farmaceut zúčastnila mise Lékařů bez hranic v Jižním Súdánu. Od roku 2014 jsem na rodičovské dovolené a Mladí lékárníci jsou, mimo jiné, součástí mé snahy zůstat v kontaktu s oborem a kolegy lékárníky.

Mgr. Alexandra Hašková, e-mail: svrckova.alexandra(at)seznam.cz

Po absolvování Faf UK v Hradci Králové v roce 2014 jsem nastoupila do soukromé lékárny rodinného typu. Pracovala jsem v lékárně jen rok. I přesto bych se chtěla podělit o to, co se mi na mé praxi líbilo. Bylo možné svobodně vydávat léky, jaké pacient chtěl. Nebyla jsem nucena k příprodejům. Připravovali jsme léčivé přípravky jako alternativy k chybějícím nebo nevyhovujícím HVLP. Měla jsem štěstí na kvalitní odborné vedení, pod kterým jsem nabírala cenné zkušenosti. To ve směnném provozu některých lékáren často není možné…V současné době jsem na mateřské dovolené. Doufám, že se v budoucnu budu moct vrátit do lékárny, kde tyto aktivity budou probíhat i nadále. Přála bych si, aby tu pro nastupující absolventy stále existovaly lékárny klasického modelu vedle těch řetězcových s primitivním marketingem. Jsem ráda, že je tu sdružení jako jsou Mladí lékárníci. Je důležité, aby motivovali mladé lidi, kterým budoucnost oboru není lhostejná.


Klikněte a uvidíte, kde všude se vyskytují Mladí lékárníci

PřihlášeníPodporujeme
Hledej